Gozdowo Festiwal Kolorów

23 września 2018 roku w Gozdowie Fundacja Mocni Mocą Nadziei z prezesem Joanną Fabisiak, wiceprezesem Janiną Gołębiewską wraz z Sebastian Szczypecki, Kazimierzem Zywer oraz Komitetem Wyborczym Polskiego Stronnictwa Ludowego zorganizowali imprezę kulturalno-rozrywkową Festiwal Kolorów.
Uroczystość swoją obecnością zaszczycili: Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik oraz Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej Piotr Zgorzelski. Obaj Panowie bardzo pozytywnie wypowiadali się o kandydacie na wójta gminy Gozdowo Kazimierzu Zywer oraz kandydacie do rady powiatu Sebastianie Szczypeckim, jednocześnie prosząc o poparcie dla wszystkich zaprezentowanych kandydatów: na wójta gminy, do powiatu i gminy.
Wydarzenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, towarzyszyła temu świetna atmosfera i zabawa. Ludzie w różnym wieku wspaniale się integrowali i bardzo miło spędzali czas wolny. Zabawy integracyjne i tańce towarzyskie prowadziła animatorka Marta Szczypecka, a całość idealnie uzupełniały maskotki z bajek Walta Disneya. Postaci z kreskówek pozowały do zdjęć głównie z dziećmi, wspólnie bawiąc się i tańcząc z najmłodszymi uczestnikami.
Joanna Fabisiak i Sebastian Szczypecki zafundowali wszystkim uczestnikom mega niespodziankę i sfinansowali występ gwiazd disco polo grupy Eratox. Dla wszystkich przybyłych gości organizatorzy zapewnili kiełbaski z grilla, pieczywo, napoje, słodkie przekąski, chleb ze smalcem i ogórki. Ponad to Fundacja wydawała wszystkim chętnym osobom pyszne regionalne kluski ziemniaczane w różnym wydaniu. Za oprawę muzyczną imprezy bardzo dziękujemy Karol Carlg Gołębiewski.
Już wkrótce kolejne wydarzenia integracyjne, na których nie może was zabraknąć!!!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content